tänavakivi paigaldus

Teenused & Hinnad

hinnakiri

Tänavakivi paigaldus

Tänavakivi müük, transport ja paigaldus sängitusliivale või olemasolevale killustikalusele sinu objektil

Alates
15.5€ / m2

Äärekivide
müük & paigaldus

Samal või erineval tasandil pindasid piiravate kvaliteetsete äärekivide müük ja paigaldus sinu objektile

Alates
12€ / jm

Killustikaluse
ehitus

Killustikaluse , H = 200 mm, ehitus kiilumismeetodil. Korralik killustikalus on võti kauakestva lahenduseni.

Alates
6.5€ / m2

Kaevetööd

Tänavakivi paigalduseks vajaminevad kaevetööd.

Kokkuleppel

Haagise rent

750 kg — 3500 kg täismassiga haagiste rent.

Kokkuleppel

Minilaaduri rent

Minilaaduri Avant 750 rent koos operaatoriga või ilma.

125€ / päev

Korduma kippuvad küsimused

Küsimused ja vastused

Tänavakive oleme paigaldanud üle Eesti, kuid peamine tegevuspiirkond on Tallinn ning Harju- ja Raplamaa.

Tänavakivi paigalduse hind sõltub nii tööde mahust kui nende keerukusest. 100%-lise täpsusega saab hinna öelda alles siis kui objektiga on kohapeal tutvutud. Lisaks mõjutavad hinda ka kivide värvus ja paksus.

Ei tasu olla liiga rutakas ja asuda kohe esmaste arvutuste kohaselt materjale tellima ja kopameest otsima. Mõistlik on konsulteerida professionaalidega, sest ainult nii on lõpptulemus kvaliteetne, kauakestev ja kuluefektiivne. Tavaliselt on paigaldaja kaudu materjali tellimine ka soodsam.

Paigaldame kõigi üldtuntud tootjate kive, kuid läbi aegade on meie ja klientide lemmikuteks kujunenud Framm AS-i ja Ikodor AS-i betoonkivid, kelle tootmisalane kogemus ulatub 1990ndate aastate keskpaika.

Kõige lihtsam viis mõõtude võtmiseks on kasutada selleks Maaameti kaardirakendust. Täpsemad juhised, kuidas rakendust kasutada leiad hinnapäringu vormi täites.

Tänavakivi platsi ehituse kestus sõltub paljudest erinevatest tingimustest nagu näiteks ligipääsetavus ja koordineerimine muude ehitustöödega. Kuid üldiselt valmib ideaalsetes tingimustes paarisaja ruutmeetrine kiviplats pooleteise kuni kahe nädalaga.

Valminud tänavakivi plats vastab kõrgeimatele Eestis kehtivatele standarditele ning sinna peale võib sõita täislastis veoautoga, kartmata platsist läbivajumist. Selle kõige aluseks on aga korralikult ja läbimõeldud rajatud aluspind.

Meie pakume oma tehtud töödele (koos aluspinna ehitamisega) 3-aastast garantiid. Meie koostööpartner Ikodor pakub lisaks oma kividele 5-aastast garantiid.

Usaldame kogemust ja kvaliteeti

Milliseid kive paigaldame?

Valime hoolikalt, millise kivi sinu tänavakivi platsile maha paneme. Olgugi, et kivi liigi ja välimuse valib alati klient, siis soovitame selle valiku teha meie kahe koostööparnteri, Framm AS-i ja Ikodor AS-i pakutavate betoonkivide vahel. 

Beroonkivi on oma olemuselt tugev ja kauakestev, ning mõlemal tootjal on nende valmistamises pikaajaline kogemus, mis ulatub 90-ndate keskpaika. 

Mida meist arvatakse?

Klientide tagasiside